Rebelde The Best

Uvek uz najbolje. Uvek uz RBD

PrijemPrijem  KalendarKalendar  FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Share | 

Hajde,da was widim...Najzgodnija je...??? :DD

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Najzgodnija je...??? :D
 a)Anahi
 b)Dulce Maria
 c)Maite
Pogledaj rezultate
AutorPoruka
Rose ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan

Ženski
Broj poruka : 2620
Godina : 20
Fan sam: : Sebe
Tvoje ime : ~Angela~
Datum upisa : 19.07.2009

PočaljiNaslov: Re: Hajde,da was widim...Najzgodnija je...??? :DD   Sub Dec 19, 2009 4:46 pm

{RBD} es mi vida ♥ ::
AnAhI mi BB ::
vOnDy...parasiempre..<3<3 ::
~Mi Delirio~ ::
Naravno Annie...Dulce mi je muskobanjasta...
Pogledajte ovo...

Na ovoj slici se moze dobro videti da je Dulce krupnija od Annie u struku...
Ne znam za vas ali meni je mnogo bolje kad je neko mrsav tj. ima misice nego da ima visak sala... Smile

O bože,dulce ode uopće nema sala,jest da je krupnija od anahi-hvala bogu,ali nije debela,po meni recimo bolje mi je da žena bude žena neg da bude kostur..draže mi je kad je netko deblji,sexy itd..neg mršav kao anahi-pa dajte ljudi,ja pitam muške koji mrze rbd i svima je normalno draža dul i nekima maite,ali anahi ne,jer nema oblina..volim ja nju i sve,ali to je istina...

Ja kada pitam muške svi recu da im je naljepša ANAHI i MAITE ,a Dulce i ne komentiraju!!!!!!!!!!!!!!!!

I meni takodje..najwisxe za Any,pa za May..
Iako obb Dul..oni mi tako kazxu :D

meni najvise za Maite,pa Dulce..ali za Anahi..ne
Nazad na vrh Ići dole
^KittyPurry^
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan

Ženski
Broj poruka : 6429
Godina : 21
Fan sam: :
Romione

Tvoje ime : Emma Sawyer Scott
Datum upisa : 18.10.2009

PočaljiNaslov: Re: Hajde,da was widim...Najzgodnija je...??? :DD   Sub Dec 19, 2009 11:35 pm

mojima se swidja Annie...Basx su se napalili tupani...
Nazad na vrh Ići dole
DiVa*Total <3
Anahi Moderator
Anahi Moderator

Ženski
Broj poruka : 20770
Fan sam: : Anahi <3
Tvoje ime : Ivana
Datum upisa : 13.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Hajde,da was widim...Najzgodnija je...??? :DD   Sub Dec 19, 2009 11:36 pm

*..::Live For Music::..* ::

Sxto tupani?
Wide ljudi sxta walja

Y es ahí, justo en ese momento,
Cuando te das cuenta de que las cosas solo ocurren una vez
..

Y, por mucho que te esfuerces..
Ya nunca volverás a sentir lo mismo,
Ya nunca tendrás la sensación de estar
a tres metros sobre el cielo.
Nazad na vrh Ići dole
^KittyPurry^
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan

Ženski
Romione

PočaljiNaslov: Re: Hajde,da was widim...Najzgodnija je...??? :DD   Sub Dec 19, 2009 11:41 pm

{RBD} es mi vida ♥ ::

Sxto tupani?
Wide ljudi sxta walja
pa ja ix uwek tako zowem,kad to i jesu...
Upravu si,wide sxta walja Smile
A owe drugarice moje swe Dulce...
Nazad na vrh Ići dole
{♥}Barken{♥}
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan

Ženski
Broj poruka : 2351
Godina : 19
Tvoje ime : Mila
Datum upisa : 06.08.2009

PočaljiNaslov: Re: Hajde,da was widim...Najzgodnija je...??? :DD   Sub Dec 19, 2009 11:48 pm

Moji kad su wideli spot MD dobro im se nije nadigo,da izwinete
Rekli su kao na foru:,,owo je moja nowa dewojka''
Glupaci
Nazad na vrh Ići dole
^KittyPurry^
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan

Ženski
Romione

PočaljiNaslov: Re: Hajde,da was widim...Najzgodnija je...??? :DD   Sub Dec 19, 2009 11:51 pm

Cole my demon♥ ::
Glupaci
Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Owi moji mi stalno nesxto cackaju mob,ali ulaze samo Anahi folder...swi se nalete ko muve na hleb Smile
Nazad na vrh Ići dole
DiVa*Total <3
Anahi Moderator
Anahi Moderator

Ženski
Broj poruka : 20770
Fan sam: : Anahi <3
Datum upisa : 13.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Hajde,da was widim...Najzgodnija je...??? :DD   Ned Dec 20, 2009 12:04 am

Cole my demon♥ ::
Glupaci
Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Owi moji mi stalno nesxto cackaju mob,ali ulaze samo Anahi folder...swi se nalete ko muve na hleb Smile

Pametna deca i njixow "ponos"..

Y es ahí, justo en ese momento,
Cuando te das cuenta de que las cosas solo ocurren una vez
..

Y, por mucho que te esfuerces..
Ya nunca volverás a sentir lo mismo,
Ya nunca tendrás la sensación de estar
a tres metros sobre el cielo.
Nazad na vrh Ići dole
josip92
Dobrodosao/la
Dobrodosao/la

Muški
Broj poruka : 21
Godina : 34
Fan sam: : Zovem se Josip, iz Zagreba sam, najviše volim Any...
Datum upisa : 30.08.2009

PočaljiNaslov: Re: Hajde,da was widim...Najzgodnija je...??? :DD   Ned Dec 20, 2009 12:42 am

Anahi
Nazad na vrh Ići dole
*Twilight*Princess*
Member
Member

Ženski
Broj poruka : 304
Fan sam: : RBD-a!!
Tvoje ime : Sandra
Datum upisa : 17.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Hajde,da was widim...Najzgodnija je...??? :DD   Sre Jan 20, 2010 10:56 pm

Anahi..ali je i Dul odlicno gradjena!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.twilightserbia-4ever.vampire-legend.com
GossipGirl
Dobrodosao/la
Dobrodosao/la

Ženski
Broj poruka : 30
Godina : 23
Fan sam: : Twilight,GossipGirl
Levyrroni and RBD
Datum upisa : 01.04.2010

PočaljiNaslov: Re: Hajde,da was widim...Najzgodnija je...??? :DD   Pet Apr 02, 2010 8:13 pm

Najzgodnija mi je Anahi,najljpsa Maite,a Dul mi je najodwratnija!!
Nazad na vrh Ići dole
vOnDy...parasiempre..<3<3
Dobrodosao/la
Dobrodosao/la

Ženski
Broj poruka : 71
Godina : 22

Datum upisa : 06.12.2009

PočaljiNaslov: Re: Hajde,da was widim...Najzgodnija je...??? :DD   Uto Apr 20, 2010 10:35 pm

Anahi je tako odvratna.ja je nebi izoliranin štapom tako isfoliranu takla...stwarno ej preogavna a još i umišljena što se vama na njoj tako sviđa??? btw. još je stavljala silikone..ma preogavna je..fuj..ja msm da je vidin uživo da bi se izrigala!!
Mai i Dul nisu toliko umjetne pa su OK
Nazad na vrh Ići dole
GossipGirl
Dobrodosao/la
Dobrodosao/la

Ženski
Levyrroni and RBD

PočaljiNaslov: Re: Hajde,da was widim...Najzgodnija je...??? :DD   Uto Apr 20, 2010 10:50 pm

Anahii jeste stawaljala silikone ali je najzgodnija definitiwnoOoo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ne morash je vrijedjat!!Mai i Dul nisu takoOoo zgodne i usput Dul je umisljena a ne Anny i Dul se folira i izvjestacena je vishe od Anahi iako MOZDA nije imala nijednu operaciju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Dobrodosao/la
Dobrodosao/la

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Hajde,da was widim...Najzgodnija je...??? :DD   Uto Apr 20, 2010 11:36 pm

hahahah...aj draga pričaj bajke..Dul umišljena?? wtf?? šta nemožeš niša pametnije smislit? :D isfolirana?? po čemu?? ajde nepričaj gluposti..pogledaj anahi ako je ono zgodno umjetno od glave do pete a bez šminke ahahaah..čak i ja bez šminke bolje izgeldan od nje!!
Nazad na vrh Ići dole
*Dzointita*
Anahi administrator
Anahi administrator

Ženski
Broj poruka : 6758
Godina : 24
Location : I'm walking away from the troubles in my life... I'm walking away to find a better day!
Fan sam: : .
Tvoje ime : Jovana
Datum upisa : 05.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Hajde,da was widim...Najzgodnija je...??? :DD   Sre Apr 21, 2010 9:27 am

Dul <3

♥ ♥ ♥
Slavim ljubav, pevam sreći!
Moj problem nije od mene veći
jer sam hrabra, jer sam svesna
da moj je život moja pesma!
http://www.youtube.com/watch?v=lqlorU4hKo8
♥ ♥ ♥
Nazad na vrh Ići dole
GossipGirl
Dobrodosao/la
Dobrodosao/la

Ženski
Levyrroni and RBD

PočaljiNaslov: Re: Hajde,da was widim...Najzgodnija je...??? :DD   Sre Apr 21, 2010 2:56 pm

[quote="vOnDy...parasiempre..<3<3"]hahahah...aj draga pričaj bajke..Dul umišljena?? wtf?? šta nemožeš niša pametnije smislit? :D isfolirana?? po čemu?? ajde nepričaj gluposti..pogledaj anahi ako je ono zgodno umjetno od glave do pete a bez šminke ahahaah..čak i ja bez šminke bolje izgeldan od nje!![/q

Kojii je tebii vraag??Dulce jeste ufurana i izvjestacena(barem po svom PISKUTAWOM,ODWRATNOM glasu)...Anahi izgleda ocajno bezz sninke ali draga moja zastoOoo postojii sminkaa negoOoo da ruznii budu ljepsii...i plus Anahi jest imala 100 operacijaa,ali tOoo je njena stwar ,ljude ne treba suditii po vanjskom izglledu!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Lara*
Member
Member

Ženski
Broj poruka : 133
Fan sam: : Dulce
Datum upisa : 03.04.2010

PočaljiNaslov: Re: Hajde,da was widim...Najzgodnija je...??? :DD   Sre Apr 21, 2010 3:49 pm

Joj cure ste vi normalne? Kao prvo u RBD-u niko nije bio umišljen niti je a ako je bio onda je to bila Any..a ne Dul..i po meni DUl najbolje izgleda..prirodna je a prelijepa i prezgodna..a Any je bila premršava i sa silikonima....a i vi Anahi fans ste prvi počei vrijeđat Dul..tako da niste fer
Nazad na vrh Ići dole
GossipGirl
Dobrodosao/la
Dobrodosao/la

Ženski
Levyrroni and RBD

PočaljiNaslov: Re: Hajde,da was widim...Najzgodnija je...??? :DD   Sre Apr 21, 2010 4:56 pm

Ja nisam Anyn fan i ona mi je ok,a Dul je odwratnaa!!!!Wi ne widite koliko se ona foliraa jer je UMISLILA da je lijepaa!!!Jedina cura koja je u RBD prawa prirodna ljepotica je Maite a vi mozete mahat usiima koliko god hocete jer samo slijep ne vidi koliko je Dul ufuranaa i po meni ruznaa!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Lara*
Member
Member

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Hajde,da was widim...Najzgodnija je...??? :DD   Sre Apr 21, 2010 5:15 pm

Oke..i meni je Maite najljepša..al mi je Dul najdraža..al srećo Dul uopće nije ružna..nego je prelijepa..al ona nikad ne govori za sebe da je prelijepa..zato što je skromjna..i zato i ima 1000000 puta više fanova nego recimo Anahi......i DUl je zadnja osoba na svijetu za koju bih rekla da je umišljena....jer nema ni U od umišljenosti..a ti ak to ne vidiš..kupi naočale...i tu neš u prethodnom postu govoriš da izgled nije bitan a ocjenjuješ RBD-ovke prema igzledu..brao! Napreduješ!
Nazad na vrh Ići dole
Innocent.♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan

Ženski
Broj poruka : 5951
Godina : 19

Delena. <3
Leyton. <3

Tvoje ime : Andjela
Datum upisa : 08.05.2009

PočaljiNaslov: Re: Hajde,da was widim...Najzgodnija je...??? :DD   Sre Apr 21, 2010 7:38 pm

Dobro,nemojte se sad svadjati i spamovati.
Svako ima svoje misljenje.
Nazad na vrh Ići dole
Dobrodosao/la
Dobrodosao/la

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Hajde,da was widim...Najzgodnija je...??? :DD   Sre Apr 21, 2010 11:11 pm

Ja se slažen s Laron..Dulce nestavlja toliko šminke kao Any i zbog toga je lijepa,nije neka lijepotica,ali nije toliko umjetna kao Anahi koja izgleda preestaro,i vidi se iz aviona da je opet stavljala silikone!!! jer nismo mi baš glupi,Dul po NIČEM NIJE UMIŠLJENA!! to su tvoje izmišljotine,dok se Anahi diže u nebesa.Iskreno,ima puno ljepših žena od DAM girls,jer niti jedna nije prelijepa,niti mai-ona je prirodno lijepa,ali nema neke posebne crte lica,dul je lijepa,ali također nije nešt prelijepa,A Any je preogavna. Ako se vama sviđaju umjetne zvijezde Samo naprijed..Anahi kao 1. je snimila pjesmu koju uopće nije mogla otpjevati kako treba uživo!! tako da..vi i vaša zvjezdica umišljena možete lipo odlepršat! DUL I MAI SU VIIIIISOKO IZNAD ANAHI PO LJUDSTVU,PONAŠANJU I DRUGIN VRIJEDNOSTIMA!!!
Nazad na vrh Ići dole
GossipGirl
Dobrodosao/la
Dobrodosao/la

Ženski
Levyrroni and RBD

PočaljiNaslov: Re: Hajde,da was widim...Najzgodnija je...??? :DD   Čet Apr 22, 2010 2:04 pm

Ok toOoo je twojee misljenje...ja ne voliim posebno RBD voliim samo Maite,Poncha i Christiana,ali i Anahi woliim...ono dwoje stoOoo su ostalii ne voliim!!Swidjaju mi se njihove pjesme i zato su mi super a inache najvishe voliim Maite i ona meni jeste prelijepa i fkt jedna od najljepsih glumicaa!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Lara*
Member
Member

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Hajde,da was widim...Najzgodnija je...??? :DD   Čet Apr 22, 2010 2:26 pm

Pa samo zato što ne voliš Dul ne moš govorit da ti je preodvratna..pogledaj naslov teme-Najzgodnija!
Nazad na vrh Ići dole
GossipGirl
Dobrodosao/la
Dobrodosao/la

Ženski
Levyrroni and RBD

PočaljiNaslov: Re: Hajde,da was widim...Najzgodnija je...??? :DD   Čet Apr 22, 2010 2:31 pm

Pa meni je ona odwratnaa i to je moje misljenje nezz sto tii to smeta!!Meni ne bi smetalo da ti kazes da tii je Maite preodwratna iako ne vjerujem da neko kao ona moze da bude odwrataan i meni Dul jeste zgodna ali nije ni lijepa a nije ni neka dobrica aman zaman i po meni i mnogiim mojim prijateljima ona je uzasnoOoo ufuranaaaa!!!Anahi je puuno bolja i ljepsa od Dul bez obzira na to sto je imala operacije!!
Nazad na vrh Ići dole
Lara*
Member
Member

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Hajde,da was widim...Najzgodnija je...??? :DD   Čet Apr 22, 2010 2:43 pm

Ajde ovako vidim da ljepim načinom ne ide! DULCE NIJE UMIŠLJENA,DULCE JE PREEEDOBRA I PREDIVNA OSOBA! i meni su sve 3 D.A.M girl prelijepe,ali eto Dulce mi je naj! I ja znam da se ukusi razlikuju ali bez nekog prava vrijeđate Dul i pričate svakakve gluposti,pa da lako je biti Any,stavit silikone otić na 48580539848946985 operacija i onda biti na popisu najljepših žena! Pa ako ćemo tako onda ok..ali DUl je drukčija i zato ju poštujem..Dul je prirodna..a i Maite ima silikone..a i u ovoj temi se ne govori dali voliš Dul ili Anahi ili Maite tako da me ne zanima kog ti i tvoje frendice mrzite! Aj počni se ponašat kao da imaš 16 godina jer inače daješ dojam da si dijete koje bira Barbie lutku! Spusti se na zemlju ok? Amen!
Nazad na vrh Ići dole
Dobrodosao/la
Dobrodosao/la

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Hajde,da was widim...Najzgodnija je...??? :DD   Čet Apr 22, 2010 4:09 pm

Lara* ::
Ajde ovako vidim da ljepim načinom ne ide! DULCE NIJE UMIŠLJENA,DULCE JE PREEEDOBRA I PREDIVNA OSOBA! i meni su sve 3 D.A.M girl prelijepe,ali eto Dulce mi je naj! I ja znam da se ukusi razlikuju ali bez nekog prava vrijeđate Dul i pričate svakakve gluposti,pa da lako je biti Any,stavit silikone otić na 48580539848946985 operacija i onda biti na popisu najljepših žena! Pa ako ćemo tako onda ok..ali DUl je drukčija i zato ju poštujem..Dul je prirodna..a i Maite ima silikone..a i u ovoj temi se ne govori dali voliš Dul ili Anahi ili Maite tako da me ne zanima kog ti i tvoje frendice mrzite! Aj počni se ponašat kao da imaš 16 godina jer inače daješ dojam da si dijete koje bira Barbie lutku! Spusti se na zemlju ok? Amen!

Slažem se njaaaa
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Hajde,da was widim...Najzgodnija je...??? :DD   Danas u 5:00 am

Nazad na vrh Ići dole

Hajde,da was widim...Najzgodnija je...??? :DD
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Trazene note pesama 3
» HARMONIKAŠ_ZG_GUERRINI MOJE NOTE (SKENIRANE)
» Atelje Terca
» Hajde da zene pitaju a muskarci odgovaraju!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Rebelde The Best  :: Diskusije :: Ankete-
Skoči na: