Rebelde The Best

Uvek uz najbolje. Uvek uz RBD

PrijemPrijem  KalendarKalendar  FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Share | 

*Najbolji glas ima*

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Ko....???
 Anny
 Dul
 May
 Poncho
 Ucker
 Chris
 Niko
 Swi
 Samo dewojke
 Samo momci
Pogledaj rezultate
AutorPoruka
Cinderella ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan

Ženski
Broj poruka : 3784
Godina : 22
Fan sam: : Because Damon&Elena belong together.

Tvoje ime : Jovana

Datum upisa : 15.07.2009

PočaljiNaslov: Re: *Najbolji glas ima*   Sre Dec 08, 2010 11:58 pm

Hmmm da li je moguće da ja ovde nisam ništa pisala? xD
Sad ću da se raspišem!

Christopher - po meni, on uopšte nema dobar glas. Nekada, psole mnoooogo vežbanja može dobro da izvuče pesmu, ali ne želim da ga čujem kako prvi put peva nešto uživo! :/ Ima mnogo nizak glas, monoton i ne može da izvuče ritmične delove. Zna da improvizuje bubnjeve i to mi se mnogo sviđa, ali on je po meni dobar samo za prateći vokal.
Poncho - ima smirujući glas, ali za njega važi isto kao za Christophera. U pojedinim trencima teško i uspevam da prepoznam kad ko peva -.- Inače ga mnogo volim i zaista sam njegov veliki fan, ali nema dovoljno dobar glas da bi otpočeo solo karijeru. Njegov glas, kao i Christopherov, zvuči dobro samo uz nečiji jači i ritmičniji glas - npr. sa Anahi.
Maite - ona po meni ima jako lep glas, ali kao da sve zavisi od toga koliko je vežbala, od toga kako se oseća u trenutku kada peva...ne unese se sva u to. Inače, ume predivno da otpeva pesmu i da se potpuno unese u to. Ponekad me i rasplače. Ali, ima i trenutaka kada otpeva katastrofalno...
Dulce - šta se trenutno dešava sa njenim glasom zaista ne znam. Ne sećam se kad sam čula njenu dobru interpretaciju. Na koncertima je pevala očajno. Inače je mnogo volim, i nekada sam zaista mislila da ima predivan glas - uostalom, kada gledam koncerte RBDa opet to mislim! Ali, sada....ne znam šta da kažem. Očajno! Ni ne mogu da je odslušam do kraja...ne znam šta se dešava sa njenim glasom.
Christian - savršeno! On je, uz Anahi jedini koji može sam da otpeva pesmu uživo a da ona lepo zvuči. Da ne bude monotona i smorena! Zna da improvizuje i da menja ritam! Kao i Anahi. Predivno zvuče uživo!

Ja ih sve mnogo volim, ali realno gledam na stvari!
Nazad na vrh Ići dole
saricica
Member
Member

Ženski
Broj poruka : 269
Godina : 19
Fan sam: : Vondy<3
Datum upisa : 16.10.2011

PočaljiNaslov: Re: *Najbolji glas ima*   Uto Feb 14, 2012 4:25 pm

Dul i Pollito,ali sam glasala za Dul
Nazad na vrh Ići dole